امام علی (ع):هر گاه از کاری ترسیدی ، خود را به کام آن بینداز ، زیرا ترس شدید از آن کار ، دشوارتر و زیان بار تر از اقدان به آن کار است. نهج البلاغه (صبحی صالح ) ص 501 ، ح175

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

پیام گوهربار ولی امر مسلمین جهان رهبرمعظم انقلاب حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) به بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز

با صلوات بر محمد و آل محمد (صلی الله علیه و آله وسلم) و آرزوی سلامتی برای رهبرمعظم انقلاب در ادامه پیام گوهربار ولی امر مسلمین جهان  رهبرمعظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) به بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز به حضورتان تقدیم می گردد.

نظرات (0) کلیک ها: 34

بازدید دانش آموزان روستای بسطاق از کارگاههای مرکز

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز بمناسبت هفته کارآفرینی دانش آموزان روستای بسطاق از کارگاههای مرکز آموزش فنی و حرفه ای سرایان بازدید نمودند.

نظرات (0) کلیک ها: 101

برگزاری جلسه با اداره آموزش و پرورش سرایان

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز امروز  جلسه ای با حضور مدیران مدارس شبانه روزی، کارشناس متوسطه اول در محل اداره فنی و حرفه ای سرایان به منظور آشنایی با دوره های آموزشی مهارتی مرکز برگزار گردید. مقرر گردید دوره های آموزشی مورد نظر به اداره مذکور ابلاغ تا نسبت به برگزاری دوره اقدام گردد.

نظرات (0) کلیک ها: 120

برگزار جلسه هم اندیشی آموزشگاه های آزاد سرایان

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز جلسه ای با عنوان هم اندیشی آموزشگاه های آزاد سرایان در محل سالن جلسات مرکز آموزش فنی و حرفه ای برگزار گردید در این جلسه مدیران آموزشگاها از مشکلات و مسایلی که در آموزشگاه های بوجود می آید صحبت نمودند و طاهرپور مسئول آموزشگاه های آزاد سرایان نیز در مورد قرارداد کارآموزی و تغییراتی  آیین نامه اجرایی آموزشگا های آزاد  سخنرانی کرد. خانم ایزدی که مسئول آموزش مرکز و بازرس آموزشگاه ها می باشد در مورد حضور و غیاب کارآموز و  بالابردن کیفیت آموزش مطالبی را ارائه داد. در پایان جلسه نیز بر اساس قرعه کشی  به دو آموزشگاهی که عملکرد بالای آموزشی در سال 1397 داشتند به قید قرعه تسهیلات قرض الحسنه داده شد. 

زمان جلسه : 98/8/9

 

نظرات (0) کلیک ها: 114

همایش سیاست های فعال بازارکار

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی وحرفه ای سرایان همایش سیاست های فعال بازارکاردرمحل سالن همایش های مرکز برگزارشد.دراین همایش ازفعالین بازارکارشهرستان دعوت به عمل آمد.

نظرات (0) کلیک ها: 168

تصویر روز

hejab11.jpg

سایت های مرتبط

 

 

 

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 53.3%
اقوام و آشنایان - 40%
غیره - 6.7%

كل آرا: 15
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2015 - 00:00