امام علی (ع):هر گاه از کاری ترسیدی ، خود را به کام آن بینداز ، زیرا ترس شدید از آن کار ، دشوارتر و زیان بار تر از اقدان به آن کار است. نهج البلاغه (صبحی صالح ) ص 501 ، ح175

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

مراسم راهپیمایي روزملي مبارزه با استکبار جهاني و يوم الله ۱۳ آبان درشهرستان سرايان

به گزارش روابط عمومی مرکزفنی و حرفه ای شهرستان سرايان؛مراسم راهپيمايي روزملي مبارزه با استکبار جهاني و يوم الله ۱۳آبان باحضور، مسئولين ادارات ونهاد ها,قشرهاي مختلف مردم و دانش آموزان شهرستان برگزارشد. 

درپایان این مراسم نيز قطعنامه يوم الله ۱۳ آبان قرائت شد.

نظرات (0) کلیک ها: 387

کلاس آموزشی طبخ غذای سالم

بنابر گزارش روابط عمومی بمناسبت دهه مبارک فجر دوره آموزشی کوتاه مدتی برای بانوان مرکز بهداشت سرایان و مربیان مرکز برگزار گردید. خانم دوست آبادی مربی این دوره  نحوه پخت اشترودل و کوکی سبزی را با مواد سالم و طبیعی آموزش دادند و نکاتی را نیز در مورد حفظ خواص طبیعی مواد غذایی حین پخت آموزش دادند. مسئولینی که از این دوره بازدید نمودند خانم دکتر شرفی ، مهندس راهی رئیس مرکز ، آقای کسمائی ریاست آموزش و پرورش و دبیر ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر ، جانشین فرماندهی ناحیه سپاه سرایان و هیئت همراه

نظرات (0) کلیک ها: 1043

تبلیغات هفته ملی مهارت

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز سرایان جهت بزرگداشت هفه ملی مهارت بنر های با موضوعات مرتبط با آموزش های فنی و حرفه ای در سطح شهر و مرکز نصب گردیدو در گرو ه های معتبر و تاثیرگذار فضای مجازی گزارش عملکرد مرکز نشر داده شد.

نظرات (0) کلیک ها: 1230

آماده نمودن مرکز جهت ماه محرم و هفته دفاع مقدس

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز بمناسبت فرا رسیدن ماه محرم ماه خون و قیام و مقارن بودن هفته دفاع مقدس با دهه اول این ماه پرسنل این مرکز درب ورودی و سالن اصلی مرکز را با کتیبه های باشعر های محتشم کاشانی مزین نمودند و با ساخت سنگر و المان های دفاع مقدس چهره دیدنی  به مرکز دادند.

نظرات (0) کلیک ها: 1175

شرکت مدیر و پرسنل مرکز در صبحگاه مشترک

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سرایان بمناسبت روز سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر  امروز صبح مراسم صبحگاه مشترک در ناحیه سپاه سرایان با حضور مسئولین ادارات و نیرو های نظامی و انتظامی برگزار گردید.در این مراسم ابتدای امر فرمانده سپاه سرایان به همراهشورای تامین شهرستان از تمثال شهیدان و نیروهای حاضر در میدان سان دیدند.در ادامه این مراسم فرمانده سپاه و امام جمعه سرایان در مورد حماسه بزرگ سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر بیاناتی را ارائه نمودند.

نظرات (0) کلیک ها: 1311

تصویر روز

hejab12.jpg

سایت های مرتبط

 

 

 

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 53.3%
اقوام و آشنایان - 40%
غیره - 6.7%

كل آرا: 15
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2015 - 00:00